Pobytové kurzy v horském hotelu ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších

Pobytové kurzy v horském hotelu
ve Špindlerově Mlýně v KrkonošíchAnalytické modelování IS pomocí UML
pro jednotlivce

3denní pobytové školení

04.09. – 06.09.2019 termín garantován
16.10. – 18.10.2019
06.11. – 08.11.2019

blíže o obsahu školení viz zde

Čistý kód a Design Patterns v OOP
pro jednotlivce

3denní pobytové školení

25.09. – 27.09.2019
23.10. – 25.10.2019


blíže o obsahu školení viz zde

Workshop OOP a UML na zvolená témata
pro jednotlivce

3denní pobytový workshop

04.12 – 06.12.2019zpracování praktických příkladů OOP a UML


Cena


Cena za školení na osobu

 • Zaváděcí cena first minute za celé 3denní školení činí 9 900 Kč. Sleva platí pouze pro prvních 8 přihlášených účastníků počítáno celkem za celou podzimní sezónu pro všechny termíny (sleva se uplatní pro všechny účastníky z jedné firmy, pokud před jejich přihlášením byl na slevu first minute nárok)

 • Cena bez slevy first minute: 14 900 Kč / osobu

 • Nabízíme množstevní slevu 4 + 1   (lze kombinovat s first minute slevou), tj. každý pátý z dané firmy má účast zdarma (sleva neplatí pro platby za služby hotelu)

 • Cena je uvedena bez DPH, platí se vůči školicí firmě. Nabízíme možnost platby bez DPH vůči subjektům v ČR a daňově nepovinným v SK.

 • Platba za školení se účetně fakturuje jako konečná faktura za produkt zvaný “Jeden balíček pobytového kurzu pro X účastníků s termínem podle dohody”. Platba za balíček se provádí ještě před školením, ke konečné registraci dochází zaplacením tohoto balíčku. Pokud se účastník nemůže ze závažných důvodů zúčastnit v dohodnutém termínu, volí se jiný termín podle dohody.

Cena za ubytování a stravování

 • 3denní školení ve školicí místnosti hotelu se koná ve dnech středa, čtvrtek, pátek kvůli možnosti případně si prodloužit pobyt na víkend i s rodinnými příslušníky (nutná rezervace v hotelu dostatečně dopředu, víkendový pobyt za ceny turistického pobytu podle dohody s hotelem).

 • Cena za standardní pobyt : příjezd v úterý večer, 3x nocleh se snídaní ve dvoj nebo trojlůžkovém pokoji s koupelnou, sprchou a WC (tj. nikoliv samostatný pokoj), 3x plná penze, 3 x 2 coffee break (dopolední a odpolední) činí 2 990 Kč (uvedeno i s DPH).

 • Příplatek za samostatný pokoj (pokud kapacita obsazenosti hotelu dovolí) 250 Kč / noc, tj. celkem 750 Kč za 3 noci.

 • Hotel nabízí pro školení standardní turistické dvoulůžkové nebo trojlůžkové pokoje typu Economy s manželskou postelí a sprchovým koutem a toaletou (smluvní cena na školení uvedena výše). Můžete si ale vybrat pokoje vyšší kategorie, např. apartmány s ložnicemi, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, lednicí, varnou konvici a fénem (nutná dohoda a rezervace předem).

 • V případě jiného příjezdu resp. odjezdu je třeba tyto okolnosti uvést při registraci.

 • Je možné se dohodnout na delším pobytu v místě školení o úterý případně i pondělí. V tom případě budeme fakturovat akci jako čtyř resp. pětidenní “školení s teambuildingovými aktivitami” (školení by bylo za stejnou cenu, ale pobyt 4 nebo 5 denní). V tom případě je třeba se dohodnout na této možnosti při registraci.

 • Platba za služby hotelu se účetně fakturuje jako konečná faktura vůči hotelu za produkt zvaný ” Balíček hotelových služeb k pobytovému kurzu K pro počet N účastníků”. Platba za balíček se provádí ještě před školením. Pokud se účastník nemůže ze závažných důvodů zúčastnit v dohodnutém termínu, volí se jiný termín podle dohody, anebo firma může vyslat jiného účastníka.


Organizace a podmínky školení


Přihlášení

 • Přihlásit se můžete buď zasláním e-mailu na adresu objects@objects.cz anebo přes kontaktní formulář níže se zájmem o některý termín školení, odpovíme s dalšími pokyny

 • Můžete sledovat současný stav slevy first minute níže u kontaktního formuláře

 • Minimální počet přihlášených účastníků pro konání běhu školení v daném termínu jsou 3 účastníci. V případě, že 3 týdny před termínem daného běhu školení bude přihlášeno méně účastníků, daný běh školení bude zrušen. Jakmile je u daného běhu dosaženo minimálního počtu přihlášených, daný běh se označuje jako garantovaný a bude se konat

Průběh a organizace školení

 • Samotné školení bude probíhat ve školicí místnosti hotelu vždy ve středu, čtvrtek a pátek, standardně od 9:00 do 17:00 s přestávkami na oběd a na coffee-breaky.

 • V případě pěkného počasí lze tento čas po dohodě různě posunout, například jeden den skončit dřív a druhý prodloužit, anebo zahájit školení až odpoledne a protáhnout večer apod. resp. nahradit druhý den.

 • Pro samotné školení není třeba notebook, školení není zaměřeno na konkrétní SW. Pouze pokud chcete, tak si notebook můžete vzít pro vlastní potřebu (poznámky apod.). Výklad je veden na tabuli + projektor (prezentace příkladů v CASE nástroj EA), po skončení školení obdržíte materiály.

 • Je možné se v případě zájmu dohodnout na delším pobytu na školení o úterý případně i pondělí s oficiální fakturací delšího čtyř nebo pěti denního školení “s team-buildingovými aktivitami”. Jedná se o velmi výhodnou nabídku zejména při vyslání celé skupiny zaměstnanců na školení z jedné firmy. Účastníci si tak mohou dané školení zpestřit o turistické resp. cyklo-turistické team-buildingové aktivity apod. Z naší strany a ze strany hotelu účastníci dostanou podporu při plánování a provedení těchto aktivit. Při tomto prodlouženém pobytu dojde ke zvýšení firemních nákladů za školení pouze za dohodnutou stravu a ubytování vůči hotelu, nikoliv vůči školicí firmě.

HotelŠkolení probíhá ve smluvním hotelu Lenka, který se nachází v lyžařském areálu Svatý Petr. Hotel Lenka je jedním z nejoblíbenějších 3 * hotelů ve Špindlerově Mlýně. Hosté oceňují především umístění hotelu – jen 10 minut pěšky od centra Špindlerova Mlýna a pouhých 300m od šesti sedačkové lanovky ve Sv. Petru.

Hotel nabízí restauraci, prostorné vícelůžkové pokoje a apartmány.

Pro relaxaci a regeneraci těla můžete navštívit hotelovou finskou saunu s relaxační zónou a masážemi.

Uskladnění sportovního vybavení je samozřejmostí.

V létě vám pomůžeme pronajímat kola, skútry, elektrická kola, poradíme a pomůžeme s organizací dalších aktivit, které nabízí Špindlerův Mlýn.

Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem a wi-fi připojením.

Hotel nabízí pro školení OOP a UML standardní turistické dvoulůžkové nebo trojlůžkové pokoje typu Economy s manželskou postelí a sprchovým koutek a toaletou (smluvní cena na školení uvedena výše). Můžete si však vybrat ubytování v pokoji vyšší kategrie např. se 2 samostatnými ložnicemi, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, lednicí, varnou konvici a fénem (nutno se dohodnout s hotelem).

Hotel je velmi oblíben kluby, firmami a hosty, kteří hledají klidnou dovolenou v přírodě a přitom v blízkosti civilizace.

Hotel má na booking.com hodnocení 8,4.

Hostům, kteří se zde ubytovali se velmi líbila lokalita, dali jí hodnocení 9,4.


V případě zájmu napište

Dnes platná sleva first minute!
Zaplaťte dnes za 3denní školení namísto
14 900 Kč
pouze
9 900 Kč !
Ušetříte 5 000 Kč !


Využijte množstevní slevu 4 + 1!
Lze kombinovat se slevou first minute!

Využijte možnost prodlouženého pobytu,
teambuilding na firemní náklady
navýšení ceny pouze za služby hotelu!

Pošlete e-mail na adresu objects@objects.cz anebo využijte kontaktní formulář níže,
stačí uvést váš kontaktní mail,
o který běh máte zájem v jakém počtu osob,
zda chcete prodloužený pobyt o úterý příp. pondělí,
další detaily domluvíme přes e-maily.