Kurz profesního růstu analytika AM ADVANCED verze 2.0 s praktickými příklady

Nová verze kurzu AM ADVANCED 2.0
s praktickými příklady


Kurz AM ADVANCED verze 2.0: Nové testy a nové praktické příklady

Díky dlouholeté praxi školitele RNDr. Ilji Kravala je v nové verzi AM ADVANCED 2.0 zařazeno obrovské množství nových praktických příkladů z analytického modelování.

Kurz AM ADVANCED 2.0 se stal součástí výukového programu, viz: Čtvrtletní program profesního růstu analytika, takže kromě tohoto kurzu získáte navíc účast na kurzu AM PROFESSIONAL + předplatné na 8 jednodenních webinářů,Stručná charakteristika

Kurz je zaměřen na analytické modelování v UML (BPMN, Use Case Model, Domain Class Model) a je určen pro analytiky a vedoucí projektů.

Kurz vede zkušený školitel, konzultant a hlavní analytik RNDr. Ilja Kraval.

Je organizován tzv. distanční formou, tj. pomocí aplikace přes internet,
díky tomu pracovník po dobu intenzivního vzdělávání neopouští prostředí své firmy anebo domova.

Výhody internetového kurzu:

Nejste vázáni žádným konkrétním dnem či hodinou, čas školení probíhá podle vaší osobní volby.

Nevznikají ani žádné další doprovodné náklady na školení (cestovné, ubytování aj.).

Nikam neodjíždíte, neztrácíte žádný čas mimo prostor firmy a ani rodiny.Důkladné prohloubení znalostí pomocí testů, týmové řešení

Kurz je rozdělen do jednotlivých témat neboli kapitol. Po přihlášení do aplikace na internetu se vám zobrazují pokyny ke studiu a testy jednotlivých kapitol. Průběžně plníte úkoly analytika.

U každého úkolu nejprve vypracujete svůj návrh řešení, poté dostanete přístup k ostatním návrhům účastníků (vystupujete pod nickem).

Odhadem lze počítat s 3-5 hodinami týdně, které budete kurzu věnovat.

Na konci kurzu získáte certifikát o absolvování školení.

Datum ukončení kurzu je stanoveno v rozmezí 2-3 měsíců od zahájení v závislosti na průběhu kurzu.

Testy a diskusní fórum

Každá kapitola je ukončena testy v tzv. učebním režimu, tj. nad otázkami se průběžně diskutuje, probírá se spousta příkladů, které nejsou v knize uvedeny.

Součástí kurzu je diskusní fórum daného běhu kurzu, kde můžete klást otázky školiteli anebo diskutovat s ostatními účastníky k tématům a otázkám. Do diskusního fóra mají přístup všichni účastníci daného běhu kurzu včetně školitele, účastníci vystupují pod anonymními nicky.


Reference účastníků

Dištančný elektronický kurz „Analytické modelovanie Advanced“ vedený školiteľom osobne hodnotím ako veľmi prínosný. Napriek tomu, že sa jedná o elektronický kurz, môžem zodpovedne prehlásiť, že komunikačný rozsah s lektorom je neobmedzený, pričom záleží len na každom účastníkovi, ako ho využije. Spôsob výučby prináša pre účastníka možnosť uplatňovania vlastnej kreativity, pričom zblúdenie je pravidelne korigované lektorom. Výsledný efekt kurzu v podobe „jasnejšieho pohľadu na analýzu a modelovanie v UML“ je zaručenou cestou pre ďalšie rozvíjanie každej osobnosti, ktorá má o danú problematiku záujem.

Ing. I.P.analytikBratislava

S průběhem kurzu jsem byl celkově spokojen. Termíny pro odevzdání kontrolních testů byly nastaveny optimálně k množství probírané látky. Velkou výhodou je tištěná kniha. Díky knize jsem se mohl učit i cestou do práce ve vlaku či autobuse.

J.S.vývojářWebhouse s.r.o

Ohľadom kurzu, som s ním spokojný. Možno je ešte skoro hodnotiť, ako sa jeho absolvovanie prenesie do mojej práce ako aj do práce celej skupiny, ale niektoré zmeny v programovacích návykoch pozorujem už teraz a všimli si ich aj iní: zvýšený tlak na re-use a prehľadnosť systému. Ešte samozrejme to chce získať prax pri tvorbe a čítaní štandardizovaných návrhov (výkresov).

Ing. M. J.vývojářNárodné lesnické centrum, Zvolen

Děkuji Vám za provedení tímto kurzem a děkuji za trpělivost, kterou jste se mnou měl.Jsem ráda, že jsem se do kurzu přihlásila. Kurz mi vnesl řád do poznatků, které jsem za léta praxe v naší firmě nastřádala a v oblasti, o které jsem toho mnoho nevěděla. Navíc mě donutil hledat další poznatky na internetu a důkladněji se seznámit s Enterprise Architectem. Přeji Vám hodně úspěchů do budoucna a učenlivé studenty.

Ing. H.M.analytičkaOstrava

Kurz mě určitě posunul dál v analytickém myšlení. Byly to pro mne cenné lekce. Zjistil jsem, že musím obracet problém z více stran, než učiním návrh řešení. Co se týká formy kurzu, párkrát mi neinteraktivní forma vadila, hlavně když jsem se po vyhodnocení mých odpovědí v testu nemohl hned začít přít :) a hájit svůj názor. Avšak po vychladnutí a prostudování odpovědí a hodnocení jiných účastníků jsem vždy musel uznat svou ať už větší nebo menší chybu.

Ing. M. O.analytikK2 Atmitec s.r.o, Ostrava

U kurzu mne příjemně překvapila jeho náročnost. Několik prvních testů se zdálo být sice jako jednoduché, ale postupně se s dalšími testy stávaly praktické příklady na analytické modelování stále více obtížnějšími. U daného kurzu jsem velmi ocenil možnost řešit složité příklady (návrh analytických modelů) formou anonymní týmové spolupráce přes “živé” diskusní fórum.

Ing. K.L.analytikBrno

Jsem rad, ze jsem se zucastnil skoleni Kurz profesniho rustu analytika od zakladu – ADVANCED. Rozsiril jsem si obzory v dane oblasti a ujasnil si nektere veci, ktere mi nebyly tak uplne jasne. Verim, ze to dobre vyuziji ve svoji praci. Forma studia se mi libi vice, nez nekolikadenni skoleni. Je mnohem interaktivnejsi a je mozne si vsechno “vyzkouset na vlastni kuzi”. To je pro me mnohem uzitecnejsi nez bezna skoleni, ktera jsou mnohem pasivnejsi. Ja si vsechno radeji v klidu “osaham”. Je velky rozdil neco poslouchat a sam si vyzkouset.

Ing. P. H.vývojářIntegrated Realization Services GmbH, Nürnberg (Norimberk), Germany

Testy byly poměrně náročné a nutily vše skutečně pochopit, což vnímám jako plus. V některých teoretických otázkách mě docela překvapil důraz na „slovíčkaření“. Docela mě mrzí, že nemáte nějaký vzorový projekt zpracovaný v EA. Psal jsem, že by byly dobré všechny úrovně abstrakce, ale myslím, že by stačila jen dokumentace bez kódu. Aby měl posluchač představu, co všechno musí být součástí projektu, které všechny diagramy, jak je členit. Taková „referenční příručka“. Jako celek je kurz OK.

P.Š.vývojářJihlava

S průběhem kurzu jsem byl spokojený. Vyhovovalo mi, že jsem se testy mohl zabývat prakticky kdykoliv, kdy jsem měl volný čas a chuť. Výhodou kurzu byla vazba na tištěnou knihu, díky které jsem si mohl obsah jednotlivých částí opakovaně prostudovat. Při hodnocení některých odpovědí mi zpočátku připadalo, že mám odpověď obdobnou a přesto chcete opravu formulace. Při důkladnějším zamyšlení nad problémem jsem musel uznat, že má odpověď nebyla správně formulovaná. Kurz mě určitě posunul dál v práci analytika.

ing. R.N.analytikPřihlášení

Kurz AM ADVANCED 2.0 se stal součástí výukového programu, viz: Čtvrtletní program profesního růstu analytika, kde se můžete do programu přihlásit